Wczytuję dane...

Suszone, sproszkowane

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Suszone, sproszkowane

We współczesnym świecie konsumenci coraz częściej wybierają ekologiczne, zdrowe jedzenie. Warzywa i owoce są podstawą dobrze zbilansowanej diety, właściwej dla naszego organizmu. To, w jaki sposób się odżywiamy, bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie oraz prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Ważne jest, aby dostarczyć sobie odpowiedniej ilości witamin, minerałów i substancji odżywczych, które znajdziesz w owocach i warzywach. Warto każdego dnia dostarczać sobie odpowiedniej ilości świeżych owoców i warzyw. Jeśli skończy się na nie sezon lub nie mamy takiej możliwości, lub nie mamy pewności co do pochodzenia i jakości upraw roślin, warto sięgnąć po sproszkowane owoce i warzywa, najlepiej ekologiczne.

Czytaj więcej...

Ekologiczne suszone sproszkowane owoce

Czym są sproszkowane owoce?  To nic innego jak swoiste super foods, środki spożywcze, które stosuje się w celu uzupełnienia diety w zawarte w nich minerały i witaminy. Eko suszone owoce dostępne są dla Ciebie w formie proszku, który rozrabia się z wodą lub inną cieczą, np. sokiem w określonych na opakowaniu proporcjach. Sproszkowane suszone owoce znajdą szerokie zastosowanie w każdej kuchni, można je wykorzystać jako dodatek smakowy do dań lub tez jako barwnik spożywczy. Możesz z pewnością dodać go do szejków, kaszek, ciasta czy jogurtów naturalnych. Sproszkowane ekologiczne owoce mogą być też dodatkiem dla dań dla niemowląt czy starszych dzieci.

Zwróć uwagę na jakość

Obecnie rynek oferuje nam mnóstwo produktów. Warto jednak zagłębić się i upewnić, z jakich upraw pochodzą wybierane przez nas owoce i warzywa. Suszone i sproszkowane owoce dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw, są bezpieczne dla zdrowia, można je podawać również najmłodszym dzieciom. Uprawy ekologiczne dają Ci gwarancję najwyższej jakości produktów. Dzięki wyeliminowaniu substancji chemicznych stosowanych przy uprawie naszych suszonych owoców, możesz mieć pewność, że są wolne od substancji chemicznych. Spożywanie ich poprawi jakość twojego życia.

Właściwości sproszkowanych owoców

Każdy owoc zawiera inne witaminy i minerały potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Warto zagłębić się w temacie sproszkowanych suszonych owoców i wybrać taką, której najbardziej potrzebujemy. Na przykład witaminę C, która ważna jest w okresie przeziębień, odnajdziemy w sproszkowanej dzikiej róży.  W asortymencie naszego sklepu znajdują się najwyższej jakości ekologiczne owoce ze sprawdzonych upraw. Każde zamówienie realizujemy jak najszybciej, posiadamy konkurencyjne ceny, a o jakości naszych produktów świadczą opinie zadowolonych klientów.