Wczytuję dane...

Higiena intymna

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Higiena intymna

Bycie kobietą nie zawsze bywa łatwe, ale może być znacznie prostsze! Pomimo comiesięcznej przypadłości radzenie sobie z pielęgnacją intymną nie musi należeć do kwestii kłopotliwych, a codziennemu prysznicowi towarzyszyć może radość z korzystania z artykułów, które są łatwe w aplikacji i skuteczne w dbaniu o damskie okolice intymne.

Czytaj więcej...

Matka Natura Ci podziękuje!

Tampony, podpaski czy wkładki to produkty niemal nieodzowne w damskiej kosmetyczce. Ich comiesięczne nabywanie bywa uciążliwe, a stosowanie niepraktyczne ze względu na (czasami) słabej jakości klej. Ponadto zwróć uwagę, jaką ilość nieekologicznych odpadów wytwarzasz w ciągu tych kilku dni!


Nasz sklep proponuje jednak pewną alternatywę, która chroni Ciebie i... środowisko. Dostępne tutaj podpaski i tampony nie zawierają w składzie wiskozy, plastiku, chloru ani formaldehydów, ponadto są bezzapachowe i niebarwione. Ograniczenie tych sztucznych surowców i produkcja oparta na organicznej bawełnie sprawia, że bezpośredni kontakt ze skórą nie powoduje podrażnień i alergii. Są także biodegradowalne, więc można je wyrzucić do kosza ze świadomością, że nie będą się rozkładać setki lat.


Myjące produkty do higieny intymnej, takie jak mokre chusteczki czy płyny, pozbawione są parabenów i chloru. Zastąpiono je składnikami pochodzenia roślinnego, które nie niszczą naturalnej ochrony skóry, a więc nie zmieniają pH. Przyczyniają się za to do utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej okolic intymnych i dają uczucie świeżości i czystości.

Dla kogo są nasze produkty?

Naturalne kosmetyki do higieny intymnej to produkty dedykowane absolutnie każdej kobiecie. Nie tylko tej, która boryka się z częstymi infekcjami, ale dla każdej, której zależy na własnym zdrowiu. Surowce wykorzystywane w masowej produkcji mają negatywny wpływ na cały organizm, pomimo stosowania artykułów intymnych w okolicach konkretnej partii ciała.


Dbanie o zdrowie to sprawa oczywista, warto więc zauważyć również fakt, że nasze środowisko także zasługuje na godne traktowanie. Przyroda została wyposażona we wszystko to, co dla człowieka najlepsze i korzystanie z tego nie powinno być tylko przywilejem, ale wręcz obowiązkiem.


Naturalna higiena intymna wpływa zatem na życie w skali mikro i dotyczy jednostki, ale i w skali globalnej, która dotyka całej planety. Nie warto przepłacać tam, gdzie nie jest to koniecznością – w efekcie bilans ze stosowania produktów do higieny intymnej o naturalnym pochodzeniu wychodzi na plus: na plus dla człowieka oczywiście!