Wczytuję dane...

Farby do włosów

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Farby do włosów

Samodzielna koloryzacja może być skuteczna i bezpieczna pod warunkiem, że użyjesz do tego celu odpowiedniej, naturalnej farby do włosów. Produkty tego typu nie zawierają szkodliwych i niszczących kosmyki składników chemicznych, takich jak amoniak czy formaldehyd. Swoje działanie opierają natomiast na właściwościach koloryzujących roślin i innych naturalnych substancji.

Czytaj więcej...

Naturalne farby do włosów - jak działają?

Zdrowe farby do włosów działają skutecznie, ale i łagodnie. Podczas koloryzacji nadają kosmykom kolor w sposób naturalny, jednocześnie pielęgnując je, nabłyszczając i odżywiając. Ich aplikacja nie wiąże się z nieprzyjemnym zapachem czy podrażnieniami skóry głowy. Chociaż koloryzacja z użyciem naturalnych farb do włosów trwa nieco dłużej, daje równie dobre, a niekiedy nawet lepsze i trwalsze efekty niż zabieg z wykorzystaniem zwykłych farb drogeryjnych. Zaletą takich produktów jest także bezpieczeństwo ich stosowania. Ekologiczne farby do włosów nie zaszkodzą ani Tobie, ani środowisku. Możesz więc używać ich bez wyrzutów sumienia.

Farby do włosów naturalne bez chemii - kiedy warto się na nie zdecydować?

Naturalne farby do włosów to kosmetyki całkowicie pozbawione lub zawierające minimalne ilości chemicznych dodatków. Ponieważ ich formuły są łagodne, nie niszczą struktury włosa, lecz wręcz przeciwnie, dbają o jego dobrą kondycję. Szczególnie korzystne są organiczne farby do włosów - przyjazne nie tylko człowiekowi, ale i środowisku. Obecne w nich składniki pozwalają na trwałą i zgodną z oczekiwaniami koloryzację, a jednocześnie pielęgnują i wzmacniają fryzurę, chroniąc ją przed takimi konsekwencjami farbowania jak wypadanie włosów, łamliwość czy brak połysku. Farby do włosów naturalne bez chemii będą zatem idealne dla kobiet, którym zależy na efektownej zmianie koloru przy zachowaniu zdrowia skóry głowy i kosmyków.


Zdrowe farby do włosów doskonale sprawdzą się w przypadku osób ze skłonnościami do podrażnień. Bez obaw mogą sięgać po nie wszystkie panie, które chcą zmienić dotychczas stosowaną metodę koloryzacji lub zafarbować włosy po raz pierwszy.