Wczytuję dane...

Środki żelujące - agar agar i inne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Środki żelujące - agar agar i inne

Lubisz robić domowe wypieki, chcesz spróbować samodzielnie przygotować dżem lub marmoladę, a może szukasz czegoś, co pozwoli Ci zrobić idealną galaretkę? Nasze roślinne substancje żelujące są bardzo dobrą alternatywą dla stosowanej powszechnie żelatyny, która jest produktem odzwierzęcym. Dzięki substancjom, takim jak agar-agar, pektyny czy guma guar, Twoje domowe wyroby będą pięknie się prezentować. Środki żelujące znajdujące się w ofercie naszego sklepu to produkty ekologiczne, pozyskiwane wyłącznie ze zdrowych, roślinnych składników.


Środki żelujące bez konserwantów


Oferowane przez nas środki żelujące mają prosty skład, zawierający zazwyczaj tylko jedną substancję, którą jest składnik zagęszczający. Nie znajdziesz tutaj niepotrzebnych wypełniaczy, konserwantów i sztucznych barwników. Nasze składniki są pozyskiwane z ekologicznych źródeł potwierdzonych certyfikatami. To 100% natury, zamkniętej w praktycznym i funkcjonalnym opakowaniu. Doskonale sprawdzą się w diecie wegetariańskiej lub wegańskiej, ponieważ do ich wyprodukowania nie użyto żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Dzięki nim nie musisz rezygnować ze swojej ulubionej galaretki lub dżemu.

Czytaj więcej...


Roślinne środki zagęszczające - cenne właściwości i różnorodność zastosowań


W naszym sklepie znajdziesz środki zagęszczające stworzone z wysokiej jakości produktów, a do tego w przystępnej cenie. Dzięki nim Twoje wypieki będą tak dobre jak wyroby cukiernicze. Dzięki nim uzyskasz odpowiednią konsystencję produktów. Stosowanie substancji żelujących nadaje wyrobom gęstości, uzyskując formę przybliżoną do żelu lub zwyczajnej galaretki. Roślinne środki zagęszczające pełnią również funkcję stabilizatora, zapobiegającego samorzutnym i niekorzystnym zmianom w konsystencji lub wartości odżywczej dań. Nasze produkty możesz dodawać do sosów, zup, dżemów, soków i nadzień w deserach. Doskonale sprawdzą się także przy przygotowywaniu galaretek, budyniów, lodów lub keczupu.


Środki żelujące - zdrowe składniki odżywcze


Środki żelujące znajdujące się w ofercie naszego sklepu to gwarancja właściwości odżywczych. Agar-agar jest źródłem wapnia i dobrze przyswajalnego żelaza, które jest szczególnie istotne w diecie pozbawionej produktów odzwierzęcych. Pektyny to jeden z rodzajów błonnika rozpuszczalnego w wodzie, który bardzo dobrze wpływa na pracę układu pokarmowego. Produkty te są dodatkowo bardzo sycące. Guma guar podnosi tempo metabolizmu i poprawia perystaltykę jelit. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie zdrowe i ekologiczne produkty, doskonale nadające się do domowych wypieków.