Wczytuję dane...

Makarony żytnie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Makarony żytnie

Proponujemy Ci pyszne i zdrowe makarony żytnie z pełną zawartością makro i mikroelementów oraz witamin z grupy B. Makarony pakowane są w przezroczyste torebki po to, byś od razu mógł zobaczyć ich zawartość.

Zaserwuj zdrowy makaron pełnoziarnisty na swoim stole

Mamy dla Ciebie makaron żytni pełnoziarnisty w różnych kształtach i barwach. Zależne to jest od rodzaju użytej mąki żytniej (zwykłej, razowej, pełnoziarnistej).

Czytaj więcej

Będziesz mógł używać go do zup oraz drugich dań, zapiekanek i sałatek. Proponujemy Ci zdrowy makaron pełnoziarnisty w postaci:


– wstążek


– nitek


– świderków


– rurek


Do produkcji żytnich makaronów użyta została woda źródlana, która dodatkowo wzbogaciła potrawę związkami mineralnymi. Mąka pochodzi z kontrolowanych ekologicznych upraw. Świadczą o tym dołączone do niej certyfikaty. Wzbogać swoje pożywienie w ekologiczny makaron pełnoziarnisty, a będziesz cieszyć się lepszą przemianą materii i dostarczysz swojemu organizmowi mnóstwo niezbędnych składników odżywczych. 

Makarony żytnie dla dużych i małych

Danie z żytniego makaronu może być przygotowane na wiele sposobów. Możesz przyrządzić je w taki sam sposób, jak to robisz z makaronami z innych mąk. Doskonale będzie smakował z sosem mięsnym lub wegańskim, czy też jako dodatek do wszelkich tradycyjnych zup. Wyczaruj z niego pyszną zapiekankę z żółtym serem i sosem do pizzy. Rozkoszuj się smakiem i aromatem gotowej potrawy z makaronem żytnim pełnoziarnistym w roli głównej. Ziarna żyta bogate są w witaminy z grupy B, witaminę E, foliany, magnez, żelazo, cynk. Związki te wpływają na zachowanie dobrego nastroju, zatrzymują młodość i wzmacniają układ kostny i krwionośny. Dlatego nasz sklep ma dla Ciebie to, co możesz podać na stół wszystkim swoim domownikom. Nasze ekologiczne makarony pełnoziarniste cieszą się ogromną popularnością. Wystarczy jeden zakup, by potem sięgać po kolejne paczki z wielką przyjemnością. Ważne, by zwracać uwagę na sposób gotowania makaronu, a spełni Twoje oczekiwania. Inaczej będziesz gotować na Al'dente oraz inaczej na miękko. Aby makaron żytni zachował swoją strukturę i sprężystość, musi być gotowany w dużej ilości wody i tylko przez kilka minut. Staraj się nie mieszać go w trakcie gotowania. Dzięki temu uzyskasz całe kluski bez połamanych części.

Żytnie makarony mają pozytywne opinie konsumentów

Zadowolona rzesza konsumentów powiększa się z każdym dniem. Makarony ekologiczne z żyta serwowane przez nasz sklep mają wielu amatorów. Mamy nadzieję, że i Ty do nich dołączysz. Proponowana cena jednostkowa jest bardzo przystępna, a jakość towaru wysoka.