Wczytuję dane...

Naturalne mydła do rąk

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Naturalne mydła do rąk

Z pewnością myjesz ręce kilkanaście razy dziennie - po każdym wyjściu z toalety, powrocie z dworu, przed szykowaniem posiłków. Każde takie moczenie rąk pod wodą sprzyja ich wysuszeniu. Dlatego warto wybierać mydła dbające o dłonie, które nie tylko zmywają brud, ale także nawilżają, koją i dbają o zmysły pięknymi zapachami. Właśnie takie są naturalne mydła do rąk. Pełne odżywczych składników pochodzących prosto z natury.

Czytaj więcej...

Mydła czerpiące prosto z bogactwa natury

Ekologiczne mydło do rąk to przede wszystkim bezpieczny, zdrowy wybór. Dzięki dobrze poznanym i używanym od pokoleń składnikom naturalne mydła do rąk mogą być używane nie tylko przez dorosłych, ale także przez dzieci. Swoje działania zawdzięczają składnikom:

  • - odżywczym, takim jak wiesiołek czy miód,
  • - nawilżającym, jak wosk i oliwa z oliwek,
  • - łagodzącym podrażnienia, jak aloes,

i wielu innym dobranym w specjalistyczne receptury z największą starannością. Ekologiczny sposób wytwarzania mydeł daje Ci szansę na wybór rozwiązania, co do którego masz pewność, że nie zaburza harmonii panującej w przyrodzie.

Nasz sklep oferuje także naturalne mydła do rąk w płynie, specjalnie dla tych, dla których tradycyjne kostki nie stanowią komfortowego rozwiązania. Naturalne mydła oferują całą gamę niestandardowych aromatów. Pozwól zachwycić się niebanalnymi połączeniami zapachowymi naturalnych mydeł do rąk i ciesz zmysły za każdym razem, gdy myjesz dłonie. To dzięki ekologicznym rozwiązaniom oferujemy mydła o tak niespotykanych zapachach jak drzewne, miodowe, owocowe czy ziołowe.

Naturalne mydła do zadań specjalnych

W większości drogeryjnych mydeł stosuje się SLS. Jest to popularny i niedrogi składnik, który odpowiada za dużą ilość wytwarzanej piany. Jednakże opinie alergików często wskazują SLS jako winowajców pogarszania się stanu wrażliwej skóry. Na szczęście nasz sklep oferuje także mydło do rąk bez SLS, które świetnie sprawdzi się przy kapryśnej skórze. Zarówno naturalne mydła do rąk w kostce do skóry podatnej na alergie, jak i antybakteryjne naturalne mydła do rąk w płynie zawierają jedynie delikatne substancje myjące. Dzięki takiemu rozwiązaniu skóra jest oczyszczona i pozbawiona ewentualnych zarazków, a jednocześnie nawilżona i ukojona.

Ceny takich mydeł nie oscylują wokół kwot standardowego mydła, ale ich działanie wykazuje znacznie więcej zdrowotnych korzyści. Wśród naturalnych mydeł nie sposób nie wymienić takich klasyków jak szare naturalne mydło do rąk w kostce czy siarkowe mydło, od dawna polecane na problemy skórne. Również różane mydło do rąk bez SLS zdążyło wejść do kanonu bezpiecznych, zdrowych rozwiązań dla wrażliwej skóry. Nie sposób też nie zauważyć wysokiej wydajności ekologicznych mydeł, którą potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

Nasze ekologiczne mydła do rąk otulają dłonie dobrem prosto z natury, za którym z pewnością tęskni Twoja skóra. Daj sobie odrobinę dogłębnej pielęgnacji za każdym razem, kiedy myjesz ręce. Wybierz naturalne mydła do rąk, dla siebie i bliskich.