Wczytuję dane...
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Przeciery i desery owocowe

Owoce są doskonałym źródłem witamin oraz składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Niestety większość owoców można nabyć jedynie sezonowo. Nie musisz się jednak tym martwić, ponieważ w ofercie naszego sklepu zdrowe desery i musy dostępne są przez cały rok.


Jaki przecier z owoców wybrać?

Musy owocowe mogą z powodzeniem zastąpić Ci świeże owoce, ale pod warunkiem, że sięgniesz po przetwory owocowe bez cukru. Zdrowe musy nie powinny zawierać konserwantów, barwników, przeciwutleniaczy czy aromatów. Dla urozmaicenia smaku deserów owocowych fit dodaje się do nich warzywa, zboża czy superfood, np. quinoa i nasiona chia. Wiele produktów przygotowywanych jest z owoców pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Certyfikaty „BIO, „ekologiczny” czy „organiczny” dają gwarancję wysokiej jakości produktów oraz pozwalają na ich bezpieczne spożywanie, bez obaw o sztuczne dodatki chemiczne.

Czytaj więcej...

Czy desery owocowe na szybko są zdrowe?

Przetwory produkowane są w taki sposób, by zachować jak najwięcej cennych składników i witamin zawartych w owocach. Desery owocowe na szybko to doskonały pomysł na smaczny posiłek dla Ciebie i Twojej rodziny. Są idealną propozycją na drugie śniadanie czy lunch w pracy, w szkole lub w podróży. Desery owocowe fit możesz spożywać bez wyrzutów sumienia, nawet kiedy jesteś na diecie.

W jakiej postaci dostępne są przetwory z owoców?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno produkty jednoskładnikowe, jak i wieloskładnikowe, które dostępne są w wyciskanych tubkach lub szklanych słoiczkach. Ceny produktów uzależnione są od wielkości opakowania.

Czy desery owocowe będą dobre dla niemowląt?

Przetwory owocowe bez cukru bez obaw można podać niemowlętom, kiedy podejmiesz decyzję o rozszerzeniu diety. Nasze produkty są bezpieczne, tworzone z najwyższej jakości składników, dzięki czemu cieszą się dobrymi opiniami wśród rodziców. Przecier z owoców ma konsystencję odpowiednią dla niemowlaka oraz posiada wiele cennych składników potrzebnych w procesie wzrostu i rozwoju dziecka. Mus może być także dodatkiem do kaszki, placuszków, naleśników czy wielu innych potraw. Desery owocowe dla dzieci są uwielbiane również przez starsze pociechy i młodzież. Spokojnie możesz spakować swojemu dziecku tubkę z musem na drugie śniadanie w szkole. Jest to wygodny sposób na zapewnienie jednej z pięciu dziennie zalecanych porcji warzyw i owoców. Przetwory owocowe sprawdzą się także u niejadków. W opinii wielu rodziców taka forma podania owoców sprawia, że dzieci chętniej zjadają zdrowe produkty.