Wczytuję dane...

Eko nici dentystyczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Eko nici dentystyczne

Korzystanie z różnego rodzaju akcesoriów wykonanych z tworzyw sztucznych bardzo niekorzystne wpływa na nasze środowisko. Chciałbyś jakoś temu zaradzić albo przynajmniej nie przyczyniać się do eskalacji tego zjawiska? Trafiłeś zatem idealnie! W naszym sklepie znajdziesz jedynie najwyższej jakości, a przede wszystkim w pełni biodegradowalne, akcesoria do higieny jamy ustnej. Oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz tu coś idealnego dla siebie! Proponujemy swoim klientom między innymi bambusowe szczoteczki do zębów, a także eko nici dentystyczne.

Czytaj więcej...

Ekologiczna nić dentystyczna w sklepie online

Proponujemy różne nici dentystyczne. Niektóre są wykonane z kompostowalnych składników, np. z jedwabiu. Co ważne, materiał ten jest idealny dla wegetarian, gdyż posiada certyfikat PETA cruelty-free. Oznacza to, że żadne zwierzę nie ucierpiało podczas tworzenia tego typu akcesoriów do higieny jamy ustnej. Naturalna i ekologiczna nić dentystyczna może też być wykonywana z dodatkiem wosku Candelilla. Dodaje się do niej również naturalne olejki, najczęściej miętowe, dzięki czemu korzystanie z niej sprawia każdemu ogromną przyjemność.

Kupując w naszym sklepie, nie przyczyniasz się do zanieczyszczania naszego środowiska. Ekologiczna nić dentystyczna ma bowiem eco opakowanie. Nie zawiera szkodliwych plastików, a nierzadko wyposażone jest w metalową pokrywę dozującą, za pomocą której możesz szybko i łatwo uciąć nić dentystyczną.

Używanie sprzedawanej przez nas nici jest banalnie wręcz proste. Wystarczy wyciągnąć około trzydziestu centymetrów nici i zwinąć ją wokół kciuka. Następnie wkłada się ją między zęby niedaleko linii dziąseł i ostrożnie przesuwa. Nić jest bardzo delikatna, zatem nie powoduje żadnych podrażnień czy stanów zapalnych. Sprzedawane przez nas eko nici dentystyczne mają aż 30, a czasami nawet 50 metrów, zatem starczają na naprawdę długo.

Biodegradowalne akcesoria - opinie

Proponowane przez nas akcesoria do higieny jamy ustnej mają wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają ich najwyższą jakość. Produkty biodegradowalne coraz częściej zbierają pozytywne opinie, a to zachęca kolejne osoby do ich wypróbowania. Oprócz wysokiej jakości akcesoriów jesteśmy w stanie zagwarantować Ci również naprawdę atrakcyjne ceny. Inwestycja w biodegradowalne szczoteczki oraz nici do zębów jest zatem bardzo opłacalna, a co ważniejsze - produkty takie są w pełni naturalne, zatem nie mają żadnego negatywnego wpływu na otaczające nas środowisko.