Wczytuję dane...

Naturalne wkładki higieniczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Naturalne wkładki higieniczne

W dzisiejszych czasach wiele wspomina się o problemach, związanych ze stanem naszej planety - wszechobecny plastik i produkty nienadające się do recyklingu zaśmiecają środowisko. Coraz więcej osób zauważa istniejący problem i zmienia swoje nawyki, by pomóc otoczeniu. W naszym sklepie oferujemy Ci produkty, które spełniają wszelkie normy ekologiczne - dzięki temu możesz być spokojna o swoje zdrowie i stan środowiska.

Czytaj więcej...

Najlepsze wkładki higieniczne – ekologia i komfort

Te produkty do higieny intymnej to jedne z najlepszych wkładek higienicznych, jakie do tej pory pojawiły się na rynku kosmetycznym. Nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także dzięki naturalnemu składowi dobrze wpływają na skórę człowieka. To świetna alternatywa dla standardowych wkładek i podpasek.


Eko wkładki higieniczne powstają z materiałów biodegradowalnych, dzięki czemu ich regularne stosowanie nie zagraża naszej planecie. To szczególnie ważny atut. Nasz sklep internetowy przygotował dla Ciebie specjalną ofertę, a szeroka gama produktów organicznych do higieny intymnej sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Naturalne wkładki higieniczne - gwarancja wysokiej jakości

Oferując Ci produkty ekologiczne i w całości biodegradowalne, chcemy upewnić Cię, że kupujesz w naszym sklepie produkty z najwyższej półki. Warto zaznaczyć fakt, że ekologiczne wkładki higieniczne, które oferujemy, posiadają światowy certyfikat GOTS - oznacza to, że nasze produkty kosmetyczne do higieny intymnej składają się przynajmniej w 95% z certyfikowanych włókien ekologicznych.


Skóra człowieka, szczególnie w okolicach intymnych, jest wrażliwa i delikatna. Wkładki higieniczne powinny być zatem dostosowane do jej potrzeb. Eko wkładki higieniczne dostępne w asortymencie naszego sklepu w swoim składzie posiadają tylko naturalne składniki. Bawełna organiczna, z której są stworzone jest całkowicie pozbawiona substancji chemicznych i dioksyn, które mogą mieć negatywny wpływ na skórę i przyczyniać się do bezpłodności.

Wkładki higieniczne - cena

Organiczne wkładki do higieny intymnej są stworzone zgodnie z normami ekologicznymi. Nie oznacza to jednak, że ekologiczne wkładki higieniczne są droższe od standardowych, dostępnych w sklepach. Ich cena jest zbliżona do zwykłych wkładek higienicznych, a cena zdecydowanie przekłada się na jakość produktu.