Wczytuję dane...

Naturalne płyny do higieny intymnej

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Naturalne płyny do higieny intymnej

Odpowiednia pielęgnacja okolic intymnych jest niezwykle ważna dla każdej z nas. Jednym z jej podstawowych elementów jest stosowanie odpowiednich środków do mycia tych niezwykle wrażliwych miejsc. Warto stosować naturalny płyn do higieny intymnej, który nie tylko odpowiednio myje strefy intymne, ale także pozostawia na długo uczucie świeżości, abyś mogła czuć się komfortowo przez cały dzień. Warto zdecydować się również na płyn do higieny intymnej polecany przez ginekologów, gdyż wtedy również działamy przeciwko różnym nieprzyjemnym dolegliwościom, takim jak grzybica, podrażnienia czy upławy, które niestety potrafią przytrafić się mimo przestrzegania zasad higieny.

Czytaj więcej...

Jaki powinien być dobry płyn do higieny intymnej?

Naturalny płyn do higieny intymnej powinien działać wyjątkowo delikatnie - oczyszczać i jednocześnie łagodzić podrażnienia. Odpowiedni skład kosmetyku chroni florę bakteryjną i nie narusza odpowiedniego pH okolic intymnych. Kosmetyk powinien być pozbawiony SLS, parabenów, substancji zagęszczających, stabilizujących czy zapachowych, aby minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Warto, aby zawierał substancje nawilżające i pielęgnujące delikatną skórę okolic intymnych. Bardzo pożądanym składnikiem jest kwas mlekowy. Ekstrakt z nagietka czy rumianku działa przeciwzapalnie i łagodząco. Płyn do higieny intymnej polecany przez ginekologów może zawierać również prebiotyki, które wspierają wzrost naturalnej i korzystnej dla zdrowia mikroflory bakteryjnej.


Nasza oferta naturalnych płynów do higieny intymnej

W tej kategorii z pewnością znajdziesz dla siebie najlepszy płyn do higieny intymnej, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z naszymi naturalnymi produktami i wybierz produkt dla siebie spośród naszej bogatej oferty. Naturalny płyn do higieny intymnej to kosmetyk obowiązkowy dla każdej kobiety, która pragnie odpowiednio dbać o swoją sferę intymną. Dzięki niemu będziesz się czuła komfortowo i świeżo przez cały dzień oraz ochronisz wrażliwe okolice.