Wczytuję dane...

Naturalne serum do twarzy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Naturalne serum do twarzy

Ekologiczne kosmetyki cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem rośnie świadomość konsumentów, którzy coraz większą wagę przykładają do składów stosowanych produktów. Kosmetyki dostępne w naszej ofercie bazują na bogactwie natury, dlatego stworzono je przy pomocy starannie wyselekcjonowanych składników. Są to między innymi wyciągi roślinne, esencje oraz inne substancje aktywne, które zapewniają wyjątkowe efekty. Bez wątpienia dostrzeżesz różnicę w kondycji swojej cery, gdy sięgniesz po naturalne serum do twarzy.

Czytaj więcej...

Natychmiastowe odżywienie

Czym charakteryzuje się taka forma kosmetyku? Największą zaletą serum jest przede wszystkim wysokie stężenie składników aktywnych, co przekłada się na szybkie i skuteczne działanie. Najczęściej serum posiada jedno konkretne zadanie. Może to być nawilżenie, ujędrnienie, wygładzenie lub stymulowanie skóry do przeprowadzania procesów regeneracyjnych. Oferta rynku jest na tyle szeroka i różnorodna, że bez trudu znajdziesz kosmetyk, który będzie dostosowany do rodzaju Twojej cery i jej potrzeb. Posiadaczki cer suchych i wrażliwych będą zadowolone z serum odżywiającego, natomiast właścicielki cery mieszanej i tłustej, z tego o działaniu normalizującym. Wybierając produkt warto zwracać uwagę również na jego konsystencję. W ofercie znajdziesz między innymi serum:

• olejowe,
• wodne,
• wodno – żelowe.

Konsystencja serum nie ma wpływu na działanie kosmetyku, dlatego jest kwestią osobistych upodobań. Zalecamy przetestować kilka produktów, żeby zdecydować, czy potrzebujesz bardziej treściwej formuły, czy preferujesz tę lżejszą.

Serum – jak je stosować, by uzyskać najlepsze efekty?

Efekty działania serum będziesz w stanie zaobserwować znacznie szybciej niż ma to miejsce w przypadku stosowania kremów. Z uwagi na jego intensywny charakter, dobrze robić przerwy w stosowaniu i nie aplikować ilości większych niż kilka kropli. Serum do twarzy naturalne nakładamy na oczyszczoną skórę, delikatnie je w nią wklepując. W zależności od jego rodzaju, możemy uczynić kosmetyk elementem porannej lub wieczornej pielęgnacji. Podaruj swojej skórze odżywczy i ekologiczny koktajl pełen witamin i pierwiastków mineralnych, by móc cieszyć się lśniącą oraz piękną cerą!