Wczytuję dane...

Naturalne olejki do twarzy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Naturalne olejki do twarzy

Naturalne olejki do pielęgnacji to kosmetyczny hit, który poprawia kondycję cery i pomaga w walce z wieloma skórnymi problemami. Oddziaływanie olejków na skórę polega na ograniczaniu jej przesuszania i utrzymywaniu optymalnego poziomu nawilżenia cery. Dzięki temu, procesy starzenia się skóry znacznie spowalniają, a ryzyko przedwczesnego powstawania zmarszczek jest zredukowane.

Czytaj więcej...

Olejki naturalne do twarzy są bogate w witaminy A, E i te należące do grupy B. One wszystkie są znane ze swojego zbawiennego wpływu na skórę. Witamina A jest niezwykle silnym antyoksydantem, zapobiegającym powstawaniu wolnych rodników. Jednocześnie stymuluje regenerację podrażnionego naskórka, ograniczając tym samym ryzyko wystąpienia blizn potrądzikowych. Zawartość witamin z grupy B doskonale łagodzi stany zapalne, towarzyszące wypryskom, natomiast witamina E chroni cerę przed negatywnymi skutkami ekspozycji na promieniowanie UV.

Ekologiczne olejki do twarzy z pewnością przypadną Ci do gustu, jeśli jesteś zwolenniczką pielęgnacji przyjaznej środowisku. Produkcja olejków przebiega w proekologicznych warunkach, nieoddziałujących szkodliwie na naturalny ekosystem naszej planety.

Nowa metoda oczyszczania twarzy

W ostatnich latach, oczyszczanie skóry za pomocą olejków, zdobyło wielu zwolenników. Taki sposób pielęgnacji zapobiega powstawaniu mikropodrażnień naskórka, pojawiających się często w przypadku mycia twarzy środkami o zbyt agresywnych składach.

Naturalne olejki do twarzy są jednocześnie wspaniałą alternatywą dla płynów i mleczek, przeznaczonych do demakijażu. Czyszczą delikatnie, a przy tym dokładnie, usuwając całkowicie resztki makijażu i zanieczyszczeń, gromadzących się na skórze w ciągu dnia. Dzięki temu pozbędziesz się dotkliwego problemu powstawania zaskórników i wyprysków.

Włącz naturalne olejki do twarzy do swojej codziennej pielęgnacji i ciesz się nawilżoną, gładką oraz wolną od wszelkich niedoskonałości cerą!