Wczytuję dane...

Naturalne podpaski

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Naturalne podpaski

Decydując się na naturalne podpaski wykonane z organicznych materiałów, inwestujesz nie tylko w wygodę, ale przede wszystkim we własne zdrowie. Przy produkcji eko podpasek używa się bawełny, którą uprawia się organicznie, a więc bez użycia szkodliwych pestycydów. Tak samo eliminowana jest ciężka chemia z procesu produkcji organicznych podpasek. Zamiast niej, stosowane są najnowsze technologie, które zapewniają minimalizację negatywnych skutków ubocznych wpływających na środowisko. Stąd też wiele środowiskowych certyfikatów, przyznawanych tym produktom. Oznacza to, że chociaż proces produkcji jest trudniejszy, to w zamian dostajesz lepszą jakość przy jednoczesnej dbałości o środowisko.

Czytaj więcej...

Eko podpaski a Twoja skóra

Dzięki naturalnym podpaskom zapewnisz sobie najwyższą wygodę i komfort. Organicznie uprawiana bawełna jest bardzo miękka, umożliwia swobodny przepływ powietrza i bezpieczeństwo. To odróżnia je w znaczny sposób od sztucznie produkowanych podpasek, a także zapewnia większą wygodę użytkowania. Co najlepsze, podpaski te możesz stosować nawet przy najdelikatniejszej skórze. Ekologiczne podpaski nie posiadają w sobie chemii, która mogłaby źle wpływać na Twoje zdrowie. Organiczne podpaski nie uczulają ani nie podrażniają, a skóra może wreszcie odetchnąć, bo zapewniają dobrą wentylację powietrza. Utrzymują też suchość, co zapewnia komfort przez cały dzień. W skrócie eko podpaski są niezwykle korzystne dla Twojego zdrowia.


Zadbaj o siebie

Wysoka jakość przekłada się na większy komfort. Ty czujesz się lepiej, a środowisko na tym nie cierpi. Jak za większe bezpieczeństwo i lepszy standard organicznej podpaski w porównaniu do zwykłej, cena wcale nie jest wygórowana. Za parę złotych więcej dostajesz produkt, który jest organiczny, w pełni naturalny, ekologiczny i wygodny. Eko podpaski są też w pełni biodegradowalne, a ich utylizacja jest nieszkodliwa dla środowiska. W tej kategorii odkryjesz najlepsze podpaski na dzień i na noc, przystosowane zarówno do obfitego, jak i lekkiego krwawienia.


W trosce o Ciebie i środowisko w naszej ofercie zawarliśmy szeroki wybór ekologicznych podpasek. Polecamy je jako zamienniki tych dobrze Ci znanych z marketów, głównie przez wzgląd na sposób ich wykonania. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów, z których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Różnorodność organicznych podpasek zapewni Ci możliwość dobrania tych najlepszych dla Ciebie.