Wczytuję dane...
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Kubeczki menstruacyjne

Kubeczki menstruacyjne to zyskujący na popularności sposób na ochronę w czasie miesiączki. Mimo że prototypy powstały już w latach 30. XX wieku, to dopiero stosunkowo niedawno szturmem wbiły się na rynek środków higienicznych i stały się atrakcyjną konkurencją dla podpasek oraz tamponów. Ich popularność stale wzrasta, a grono zadowolonych klientek to najlepsza rekomendacja. W odniesieniu do tego typu produktów pojawiają się pytania dotyczące sposobu ich działania, w jaki sposób je użytkować, czy są łatwe w aplikacji, a do tego bezpieczne i przyjazne środowisku? Warto, byśmy przyjrzały się im bliżej i rozwikłały wszystkie nurtujące kwestie.

Czytaj więcej...

Wygląd, rozmiar i sposób działania kubeczków

Ten niewielki pojemniczek, posiadający pętelkę, która ułatwia aplikację, wykonany jest z bezpiecznego, przyjaznego ciału, przebadanego i atestowanego medycznego silikonu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz eko kubeczki menstruacyjne w kilku kolorach i rozmiarach od S do L, które różnią się ze względu na długość, średnicę i pojemność:


• zbiorniczek menstruacyjny w najmniejszym rozmiarze (S) przeznaczony jest dla kobiet, które jeszcze nie rodziły,
• średni (M) dla pań, które poród mają za sobą, ale nie cierpią na obfite krwawienia,
• największy rozmiar (L) zaleca się przy obfitych miesiączkach kobietom, które przechodziły ciążę i poród.


Jak zaaplikować pojemnik menstruacyjny? Sposób odpowiedniego umieszczenia najłatwiej porównać do używania tamponów. Wsuwasz go do pochwy, zgiętą część kierując do góry. Pamiętaj, by się rozluźnić i przyjąć wygodną pozycję. Dobrze umiejscowiony produkt zbiera krew i nie dopuszcza do przeciekania, a przy kolejnych razach aplikacja będzie coraz łatwiejsza. Dokładny sposób użytkowania znajdziesz w instrukcji obsługi.


Wygodne kubeczki menstruacyjne wielokrotnego użytku

Zbiorniczek menstruacyjny to zdrowy i higieniczny sposób na zapewnienie sobie komfortu w czasie tych trudnych dni. Jest gwarantem bezpieczeństwa i niewidocznej, dyskretnej ochrony. Antyalergiczny silikon pomoże uniknąć infekcji, podrażnień i reakcji alergicznych. Pojemnik menstruacyjny zapewnia nieprzemakalność, nawet podczas silnych krwawień. Niewątpliwą zaletą jest również to, że decydując się na eko kubeczki menstruacyjne, nie generujemy co miesiąc kolejnych śmieci, jak w przypadku jednorazowych środków higienicznych. To doskonały sposób, by dbać o środowisko.


Nabywając wielorazowy produkt, możesz użytkować go przez dłuższy czas. To niezwykle ekonomiczny zakup. Jeśli chodzi o kubeczki menstruacyjne, cena jest niewielka w zestawieniu z tym, że przedmiot się nie zużywa i służy nam do czasu, kiedy zechcemy go wymienić na nowy. Tak więc jego koszt szybko się zwróci w odniesieniu do potencjalnych comiesięcznych wydatków, jakie możemy ponosić, w przypadku zakupu wielu sztuk podpasek i tamponów.


Najlepsze kubeczki menstruacyjne przeznaczone są dla kobiet w różnym wieku, bez względu na obfitość krwawienia i zapewniają poczucie czystości i swobody. Używając ich, nie musisz ograniczać aktywności i obawiać się, że coś się przesunie, a Ty narażona będziesz na niezręczność z powodu przeciekania.