Wczytuję dane...

Pielęgnacja włosów

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pielęgnacja włosów

Naturalne produkty do włosów idealnie sprawdzą się przy problemie wrażliwej, łatwej do podrażnienia skóry. Naturalne szampony posiadają w składach delikatne substancje myjące, które nie naruszają warstwy lipidowej naskórka, a tym samym zapobiegają nadprodukcji sebum. Dzięki temu skóra głowy pozostaje świeża na długo, a włosy nie przetłuszczają się zbyt szybko.

Czytaj więcej...

Produkty o naturalnych składach są przyjazne dla skóry problematycznej i skłonnej do powstawania łupieżu, gdyż koją powstałe już podrażnienia i nie naruszają prawidłowego pH skóry.

Naturalne kosmetyki do włosów jako remedium na ich słabą kondycję

Substancje wchodzące w skład naturalnych kosmetyków do włosów - odżywek, masek, olejków - potrafią w szybkim czasie nadać włosom blasku i wytrzymałości. Rozwiązują problem łamiących i rozdwajających się końcówek, dzięki dogłębnemu nawilżeniu włosów i dostarczeniu protein - ich podstawowych składników budulcowych.


Organiczne olejki za to pokrywają włosy ochronną powłoką, zapobiegającą zbytniej utracie ich nawilżenia aż do kolejnego mycia. Skutecznie zwalczają problem puszenia się i elektryzowania włosów podczas czesania.

Farbowanie bez zniszczeń

Naturalne produkty koloryzujące pozwalają cieszyć się wymarzonym odcieniem włosów, jednocześnie nie powodując ich przesuszenia, łamliwości i utraty blasku. Barwią delikatnie, dlatego są świetną alternatywą farb chemicznych skierowaną do osób o wrażliwym skalpie, skłonnym do reakcji alergicznych i powstawania podrażnień.

W trosce o środowisko

Ekologiczne kosmetyki z pewnością podbiją serca tych, którzy szczególnie dbają o stan środowiska naturalnego. Produkty zawierają organiczne substancje, wyciągi z roślin i olejki, których pozyskiwanie przebiega w całkowicie przyjaznych naturze warunkach, nie generując zbytnich zanieczyszczeń i nie niszcząc naturalnych siedlisk zwierząt.


W ofercie znajdują się między innymi kosmetyki wegańskie, niezawierające dodatków składników pochodzenia odzwierzęcego, ani żadnych substancji, których pozyskiwanie mogłoby doprowadzić do ich cierpienia.