Wczytuję dane...
Model: 20524
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.90 PLN
Producent: Keto Nutrition

Keto Omega Krill z dodatkiem oleju MCT jest doskonałym suplementem w trakcie odżywiania nisko węglowodanowego. Wspomaga pracę mózgu, poprawiającym nastrój, wspomagającym zdrowie serca, wspierającym funkcje mitochondriów i poprawiającym ogólny stan zdrowia.

Tym, co decyduje o jego wyjątkowości, jest skład, który gwarantuje wysoką biodostępność - nie tylko zostaje w organizmie na dłużej, ale też jego działanie jest trwalsze. Skład oleju z kryla dopełniają również EPA i DHA, a także absolutnie wyjątkowe i unikatowe połączenie kwasów omega z antyoksydantami. To połączenie nie występuje w innych olejach pozyskiwanych z ryb, a równocześnie jest odpowiedzialne za bardzo dobre przyswajanie składników cennych dla organizmu.

Badania naukowe dowodzą, że potrzebujesz 62% mniej oleju z kryla w porównaniu z olejem rybnym, aby uzyskać podobne wyniki. Zawarta astaksantyna, (związek o właściwościach antyoksydacyjnych, który wykazuje działanie 10 razy silniejsze od innych karotenoidów), sprawia, że nie dochodzi do utleniania się wolnych rodników. Dodatkowo zawarty w kapsułkach olej MCT wspomaga produkcje ciał ketogenicznych w organizmie.

Keto Omega Krill with MCT jest zbierany, przetwarzany i testowany na obecność metali ciężkich i zanieczyszczeń, aby zapewnić produkt najwyższej jakości. Olej z kryla ma również naturalnie niższą bioakumulację toksyn i metali, co czyni go bezpiecznym i skutecznym źródłem kwasów omega-3. Nasz olej z kryla przeszedł wysokie testy, aby upewnić się, że zawartość rtęci jest zerowa lub jak najbliższa zeru.

Rozwiń opis Zwiń opis